BORD

1900-talets andra hälft,

fanér i bl.a. teak. Tidningshylla med flätad rotting. Längd 72 cm, bredd 48 cm, höjd 64 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Rotting med smärre torrsprickor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 700
    177 EUR
    209 USD

    Budhistorik (21 bud)
    415 okt 17:441700SEK
    315 okt 17:301600SEK
    4A15 okt 17:301500SEK