MATGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-talets mitt.

Målade och bronserade. Skuren dekor. Bord med tre iläggsskivor à 30 cm vardera. Bordets diameter 115, höjd 74 cm. Stolar med genombruten rygg med balusterbricka. lös toppad sits. Sitthöjd ca 43 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Torrsprickor. Torkad stoppning.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

47. Rolex, Submariner, "Matt dial - Mark I", "Triple Zero", ca 1988.
Utropspris
90 000 - 120 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
82 000

ditt bud
82

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK