LAMPA/RÖKELSEKAR

Silver, S:t Petersburg 1860-tal.

Höjd med kedjor 53 cm. vikt 159 g.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    240
    EUR
    2 378 SEK
    300 USD

    Budhistorik (11 bud)
    410 feb 09:49240EUR
    5A10 feb 09:49220EUR
    410 feb 09:49200EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes