VÄSKA OCH WEKEENDBAG

Mulberry.

Scotchgrain med detaljer i läder och gulmetall. Reglerbar axelrem i skinn. Två fickor med lock samt ett större fack. Längd 28, djup 10, höjd 20 cm.
Weekendbag med avtagbar axelrem, längd 50, bredd 22, höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Slitage, smärre skador, slitage vid hörnor

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    6 200
    625 EUR
    783 USD

    Budhistorik (28 bud)
    7A15 feb 20:046200SEK
    1015 feb 20:046000SEK
    7A15 feb 20:015800SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes