MATBORD

Teak, 1900-talets andra hälft.

3 iläggsskivor á 60 cm. Diameter 104,5 cm, höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Smärre slitage. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    6 100
    633 EUR
    747 USD

    Budhistorik (47 bud)
    416 okt 21:336100SEK
    916 okt 21:315900SEK
    416 okt 21:285700SEK