RENÉ MAGRITTE, färgetsning, stämpelsignerad och numrerad 107/150.
"La folie almayer". Bildstorlek ca 19,5 x 14,5 cm. Färgetsning på japanpapper, 1968, stämpelsignerad Magritte, numrerad i blyerts 107/150.
Något gulnad. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK