MATBORD, Danmark, 1950-/60-tal.

Fanerat med jakaranda. Två utragbara skivor à 50 cm vardera. Längd 150 (total längd 250cm), bredd 90, höjd 74 cm.

CITES certificate, valid within the EU included.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar. Ställvis blekt.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss