MATBORD

Danmark, 1950-/60-tal.

Fanerat med jakaranda. Två utragbara skivor à 50 cm vardera. Längd 150 (total längd 250cm), bredd 90, höjd 74 cm.

CITES certificate, valid within the EU included.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar. Ställvis blekt.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss