TORSTEN RENQVIST, etsningar, 2 st, signerade, daterade -57 samt numrerade 32/65 respektive 38/45.
"Avfärd", plåtstorlek ca 24,5 x 29,5 cm. "Springfångst", plåtstorlek ca 21 x 24,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.