JACOB DAHLGREN

Färgetsning, signerad och numrerad 32/35.

Komposition. Bladstorlek 44 x 44 cm.

Konditionsrapport

Oramat blad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L37
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    12 timmar 24 minuter

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 150
    119 EUR
    141 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 250 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    3 9 okt 20:451150SEK
    2 7 okt 12:23900SEK
    1 7 okt 11:09300SEK