PENSELVAS

Porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av figurscen och skrivtecken. Höjd 28 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L20

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    36 EUR
    42 USD

    Budhistorik (2 bud)
    218 okt 11:08350SEK
    114 okt 08:20300SEK