Fanerat med mahogny. Raka avsmalnande ben. Fotavslutningar med mässingshylsor. Nedfällbart stödben. Diameter 115 cm, höjd 75 cm, fyra iläggsskivor á 50 cm. Total längd 315 cm.
Fläckar. Repor. Märken. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.