LOUIS VUITTON, "Malesherbes", väska.
Damier Ebéne-canvas med mässingsfärgade detaljer. Två fack invändigt, varav ett med blixlås. Märkt LOUIS VUITTON PARIS, made in France. Längd 26, bredd 6, höjd 21 (höjd 32 cm inklusive handtag).
Något slitage. Repor på insidan.