PENSELVAS, porslin. Kina, 1900-tal.

Dekorerad med robins egg glasyr, höjd 11,5 cm.

Slitage

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

30. Jonas Als, unik skulptur, "Crossgrain", egen ateljé, Köpenhamn, 2020.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK