OKÄND KONSTNÄR 1600/1700-TAL , olja på duk
Maria och Jesusbarnet, 85 x 62 cm.
Uppfodrad duk. Vågig stel duk. Smutsig. Lagningar. Retuscher. Påmålad. Slitage.