KOPPARKITTEL, 1800-tal.

KOPPARKITTEL, 1800-tal.

Rund med hänklar av järn. Diameter 64 cm, höjd 46 cm

Slitage. Repor. Märken. Bucklor.

Utropspris
1 500 SEK