Thomas Ralph Spence

(Storbritannien, 1855-1916)
Thomas Ralph Spence
(Storbritannien, 1855-1916)

THOMAS RALPH SPENCE, olja på duk, signerad och daterad 1897.

Klostergård med munkar. 200x117 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor och retuscher. Omarbetad, duk nedvikt på baksidan.

Utropspris
20 000 SEK