JAMES COIGNARD , carborundumetsning, numrerad 6/75 samt signerad.
"Rhytmique", 65 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Utförd 1981, papper Moulin de Larroque.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK