Mahognyfaner. Uppfällbar skiva med schackrutor i intarsia. Backgammon brädspel under bordsskivan. Bredd 89 cm, djup 43,5 cm, höjd 77 cm.
Utfällt 87x89 cm.
Repor. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.