RUNE ANDREASSON

Blandteknik på pannå, signerad.

"Åsnan Kal". 69 x 69 cm.

Konditionsrapport

Fläckar. Färgbortfall. Repor. Skador.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 000
    201 EUR
    237 USD

    Budhistorik (12 bud)
    514 nov 20:382000SEK
    314 nov 20:241900SEK
    414 nov 18:281800SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes