Fanerat med mahogny och valnöt, rektangulär delvis klädd skiva med konturerad kant, uppsats, front med lådor, kopplade ben, längd 159, bredd 89, höjd 94 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Nagg. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.