LOUIS ICART

Färgetsning, Clipped Wings, signerad.

Numrerad 96. Ovalens mått 39x28,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Gamla Borgåvägen 231
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Henrik Åberg

Henrik Åberg
Chef hemvärderingen, specialist möbler och konsthantverk

+46 8-614 08 37
henrik.aberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    995
    101 EUR
    122 USD

    Budhistorik (12 bud)
    3 5 jan 12:20995SEK
    2 5 jan 12:20945SEK
    3A 5 jan 12:20900SEK