SOFFBORD

1900-talets första hälft.

Benställning i ek med dekor av akanstusblad. Rundad skiva i glas med dekor av fiskar. Diameter 80 cm. Höjd 56 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Mindre nagg. Fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    4 800
    483 EUR
    570 USD

    Budhistorik (38 bud)
    3A14 nov 19:154800SEK
    114 nov 19:154600SEK
    3A14 nov 19:154400SEK