RÖKELSEKAR

Kina, 1900-tal.

Metallegering. HÖjd 7,5 m inkl handtag.

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 019
    103 EUR
    127 USD

    Budhistorik (15 bud)
    411 jan 18:251019SEK
    1A11 jan 18:251000SEK
    111 jan 17:37950SEK