LJUSSKYLT

1950-tal.

"Grilli". Längd 210 cm. Höjd 64 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Skador. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 153 SEK
    265 USD

    Budhistorik (15 bud)
    4 5 jan 20:18220EUR
    3A 5 jan 20:18200EUR
    4 5 jan 20:18200EUR