984761
LJUSSTAKAR, ett par, Nils Johan, omkring 1900-talets mitt.
Ljusstakar, ett par, nils johan, omkring 1900-talets mitt.

Fot och ljushållare av mässing, höjd ca 25 cm

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK