SOFFBORD

Italien 1900-talets mitt.

Rund glasskiva med dekor. Underrede i trä. Diameter 61 cm. Höjd 51 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 8 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    450
    45 EUR
    53 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    421 nov 20:49450SEK
    320 nov 10:11400SEK
    215 nov 16:12350SEK