SERVERINGSVAGN

1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Stomme i metall. Två rundade glasskivor. Längd 93 cm. Bredd 45 cm. Höjd 63 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 7 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    550
    55 EUR
    65 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    419 nov 11:54550SEK
    3A19 nov 11:54500SEK
    316 nov 20:53450SEK