DUBOIS & Co GENÈVE, fickur 49 mm,

18K guld, manuell.

Signerad i mellanboetten: no.28077, Remontoir Ancre Ligne Droite, Spiral Breguet, nickel 18 Rubies, Levées Visibles 3 Chatons, Balancier Compensé. Mellanboett i 18K guld.

Total vikt ca 85 gram.

Bruksskick. Urtavla med patina. Gravyr.

Utropspris
5 000 SEK