VÄGGLAMPA

Troligen Italien, 1900-talets andra hälft,

Bronserad metall. Med 9 st ljuskällor. Dekor av bladverk. Längd totalt ca 143 cm, höjd ca 80 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 8 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    3 000
    302 EUR
    356 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    419 nov 21:343000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    316 nov 22:232700SEK
    216 nov 16:031200SEK