JORDGLOB

1900-talets tredje kvartal.

Träplatta i ek. Märkt "Räths Fysisk-politiska jordglob Svensk upplaga". Med belysning. Höjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Belysning ej funktionstestad. Fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V17

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 3 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    400
    40 EUR
    47 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    118 nov 17:50400SEK
    215 nov 23:05350SEK
    114 nov 22:27300SEK