stål, automatisk, safirglas, datum, 24-h visare, integrerat gummiband, viklås, cert, juli 2012, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad (049/250)
Caliber 47, Referensnr A47362X8/B919, Serienr 2573917
Bruksskick