BYRÅ

NK Inredning, Nordiska Kompaniet, 1960-tal.

Lackerad i grönt med nio lådor och beslag av mässing. Höjd 70, längd 107 cm.

Konditionsrapport

Slitage, färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    524 EUR
    618 USD

    Budhistorik (30 bud)
    518 nov 14:105200SEK
    4A18 nov 14:095000SEK
    518 nov 14:095000SEK