VAS

östasiatisk, 1900-tal.

Dekor av fåglar och blommor i underglasyrblått. Höjd 36 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Tillverkningsdefekter. Repor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 16 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    350
    35 EUR
    41 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    2 8 dec 13:56350SEK
    1 7 dec 21:46300SEK