PRAKTVAS

Porslin Kina 1900-talets första årtionden.

Skrivtecken, sällskap med metspön. Genombrutna hänklar. Höjd va 42 cm.

Konditionsrapport

Färgbortfall. Repor. Smärre mynningsnagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N10

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 8 timmar

    Utropspris: 1 800 SEK

    300
    30 EUR
    35 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    120 nov 20:50300SEK