Rött skinn med flätade handtag och detaljer av guldfärgad metall. Tre fack. Tygfodrad. Fyra innerfack varav tre med dragkedja. Märkt "Chloé MADE IN ITALY". 35 x 25 x 13 cm.
Dustbag medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Net-À-Porter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.