Jean Dufy

(Frankrike, 1888-1964)
Jean Dufy
(Frankrike, 1888-1964)

JEAN DUFY, färglitografi, signerad och numrerad 187/200.

"Place de la Concorde". Bildstorlek ca 48,5 x 63 cm.

Gulnad. Små nålhål.

Utropspris
4 000 SEK