VÄSKA

Chanel.

Enligt uppgift 1981
Svart, quiltat skinn. Axelrem med svart skinnband i guldfärgad metall. Ett ytterfack. Invändigt tre stora fack varav två med dragkedja. Stämpelmärkt. Ca 40x31x9 cm. Dustbag

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    12 000
    1 220 EUR
    1 498 USD

    Budhistorik (21 bud)
    616 jan 12:4512000SEK
    716 jan 12:4511500SEK
    6A16 jan 12:4411000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes