AFFISCHER, 5 st, 1900-tal.

AFFISCHER, 5 st, 1900-tal.

Två offsettryck med motiv efter Henri de Toulouse-Lautrec, från Museum of Decorative Art, Köpenhamn, ca 84 x 61 respektive ca 60 x 80 cm, litografiskt tryck, "Isolde", ca 115 x 71 cm, offsettryck, "The gaiety dancers", från Wagner Graphic i Danmark, ca 85 x 60 cm, offsettryck efter Theophile Steinlen, från Museum of Decorative Art, Köpenhamn, ca 85 x 60 cm. Oramade.

Slitage. Skador. Fläckar. Källardoft.

Utropspris
1 500 SEK