TOILETTEBORD

Karl Johan, 1900-talets första hälft.

Fanerat med mahogny. 9 st lådor. Ställbar spegel. Nyckelbrickor i ben. Bredd 90 cm, djup 44 cm, höjd 144 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Fanerskador. Delar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 16 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    650
    66 EUR
    80 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    314 jan 09:57650SEK
    211 jan 14:49600SEK
    111 jan 07:40300SEK