GIOVANNI DOMENICO TIEPOLO, etsning, 1700-tal.
"A woman with her hands on a vase, a soldier and a slave" ur "Vari Capricci series", 1785. 14 x 18 cm.
Fläckar, missfärgningar, uppfäst papper längs övre marginal/hörn. Oramad, i passepartout.