Giovanni Domenico Tiepolo

(Italien, 1727-1804)
Giovanni Domenico Tiepolo
(Italien, 1727-1804)

GIOVANNI DOMENICO TIEPOLO, etsning, 1700-tal.

"A woman with her hands on a vase, a soldier and a slave" ur "Vari Capricci series", 1785. 14 x 18 cm.

Fläckar, missfärgningar, uppfäst papper längs övre marginal/hörn. Oramad, i passepartout.

Utropspris
3 000 SEK