PARTI

3 st etsningar, 1600/1700-tal, b.la. Adriaen van Ostade.

"Three men around a table", 10,3 x 8,5 cm, bladstorlek 12,5 x 10,5 cm.
"Fiddler and Young Hurdy-Gurdy player", 15 x 13 cm.
Jan Joris van Vliet, "Pedlar" från sviten "Beggars and other low life", 9,5 x 6 cm.

Konditionsrapport

Oramade, pappersrevor, fläckar, det minsta bladet kantförstärkt.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal

cecilia.berggren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 400
    139 EUR
    172 USD

    Budhistorik (5 bud)
    410 feb 18:131400SEK
    310 feb 16:451300SEK
    2A10 feb 16:451200SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes