PARTI, 3 st etsningar, 1600/1700-tal, b.la. Adriaen van Ostade.

"Three men around a table", 10,3 x 8,5 cm, bladstorlek 12,5 x 10,5 cm.
"Fiddler and Young Hurdy-Gurdy player", 15 x 13 cm.
Jan Joris van Vliet, "Pedlar" från sviten "Beggars and other low life", 9,5 x 6 cm.

Oramade, pappersrevor, fläckar, det minsta bladet kantförstärkt.

Utropspris
2 000 SEK