JARDINJÄR

Mässing, 1700-/1800-tal.

Oval form. Dekor av frukt och bladverk. Ringhänklar med lejonmaskaroner. Höjd 26. Längd 47 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Bucklor. Insida med beläggning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L30

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    286 EUR
    345 USD

    Budhistorik (21 bud)
    5 7 jan 15:592800SEK
    9A 7 jan 15:562600SEK
    5 7 jan 15:562600SEK