CHANEL

"Double Flap bag", VÄSKA, 2000-2002.

Axelremsväska i svart quiltat lackläder med detaljer i silverfärgad metall. Fodrad i svart läder. Fem innerfickor, en med dragkedja, ett ytterfack. Märkt "CHANEL" ja "MADE IN FRANCE". Numrerad och med äkthetsbevis.
Bredd 25 cm, höjd 15 cm, djup 6 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 100 EUR

    Slutpris

    1 850
    EUR
    18 110 SEK
    2 233 USD

    Budhistorik (16 bud)
    3 4 jan 14:041850EUR
    11A 4 jan 14:041800EUR
    3 4 jan 14:041750EUR
    Acceptpris på 1 700 EUR uppnåddes