KOLLEKTBÖSSA

Bemålat trä, troligen 1600-tal.

Målad med figurer i skärseld. Höjd 30 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med slitage. Sprickor. Nycklar saknas.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    7 200
    735 EUR
    888 USD

    Budhistorik (37 bud)
    10A 8 jan 21:017200SEK
    9 8 jan 21:017000SEK
    10A 8 jan 21:006800SEK