Christian Dior

(Frankrike)
Christian Dior
(Frankrike)

CHRISTIAN DIOR, VÄSKA

Vintage axelväska i brunt i strutsläder, dragkedsfastsättning.. Läderfodret, ett innerfack. Märkt "Christian Dior PARIS".
Bredd 39 cm, höjd 31 cm.

Bruksslitage, delvis hårdare slitage. Fodret med repor.

Utropspris
300 EUR