CHRISTIAN DIOR, VÄSKA
Vintage axelväska i brunt i strutsläder, dragkedsfastsättning.. Läderfodret, ett innerfack. Märkt "Christian Dior PARIS". Bredd 39 cm, höjd 31 cm.
Bruksslitage, delvis hårdare slitage. Fodret med repor.