CHRISTIAN DIOR

VÄSKA.

Vintage axelväska i brunt i strutsläder, dragkedsfastsättning.. Läderfodret, ett innerfack. Märkt "Christian Dior PARIS".
Bredd 39 cm, höjd 31 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, delvis hårdare slitage. Fodret med repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L17

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    158
    EUR
    1 552 SEK
    193 USD

    Budhistorik (6 bud)
    3 8 jan 21:21158EUR
    2A 8 jan 21:21150EUR
    2A 8 jan 21:21146EUR
    Acceptpris på 120 EUR uppnåddes