Bronserad och förgylld trästomme. Dekor av fleuroner, tandstav och girlander. Profilerad skiva i sten. Bredd 50 cm, djup 35 cm, höjd 80 cm.
Skador. Lagningar. Renoverad. Kompletterad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10