EDISON SKIVSPELARE

Edison Phongraph record player. 1900-tal.

Med lock. Några skivor medföljer. Etikettmärkt: "Edison No 18 Cabinet Factory". Längd 44, bredd 50, höjd 36 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 977
    304 EUR
    367 USD

    Budhistorik (30 bud)
    9 9 jan 17:472977SEK
    8A 9 jan 17:442777SEK
    9 9 jan 17:442650SEK