Svart monogram läder med svarta skinndetaljer. Beslag i silvermetall. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "CHRISTIAN DIOR BAGAGES". Ca 30 x 19 x 16 cm.
Smärre slitage. Repor. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.