BORD, 1900-talets första hälft

Gråmålad benställning svarvade ben, brunbetsad lös skiva. Längd 247, bredd 77, höjd ca 80 cm.

Kompletterad skiva. Fläckar. Märken. Slitage. Repor. Avnött. Senare målning.

Utropspris
4 000 SEK