GÖSTA ADRIAN-NILSSON

Tillskriven, blandteknik, osignerad.

Komposition. Bildmått ca 28,5 x 17 cm.

Konditionsrapport

Pappret löst i ram. Sedvanligt ytslitage. Ej examinerad ur ram. Smärre fläck. Blekt.

Proveniens
Enligt uppgift inköpt direkt av konstnären.
Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    13 500
    1 379 EUR
    1 665 USD

    Budhistorik (9 bud)
    614 jan 19:1813500SEK
    5A11 jan 16:2513000SEK
    611 jan 16:2513000SEK
    Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes